Philips 7500 Series DST7511/80 Černá žehlička HV
Kód: AGDPHIZEL0415
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Parní ráz
260 g/min
Vertikální napařování
Ano
Odvápňovací systém
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Nepřetržitá pára
Ano
Funkce parního rázu
Ano
Systém zamezující odkapávání
Ano
Barva
Černá
Model
Suché i parní žehlení
Variabilní nastavení páry
Ano
Stálý výstup páry
55 g/min
Návod k obsluze
Ano
Délka šňůry
2 m
Objem zásobníku vody
0,3 l
Materiál žehlicí plochy
Žehlicí deska SteamGlide Elite
Příkon
Příkon
3200 W
Vstupní střídavé napětí
240 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
1,91 kg
Výška balení
167 mm
Hloubka balení
332 mm
Šířka
128,8 mm
Šířka balení
137 mm
Hloubka
319,5 mm
Výška
153,3 mm
Typ balení
Krabice
Hmotnost
1,67 kg
Technické údaje
Hvězdičkové hodnocení klouzavosti žehlicí plochy
4
Hvězdičkové hodnocení odolnosti žehlicí plochy proti poškrábání
5
Indikátory
Kontrolka
Ano
Ergonomie
Nekroutící se kabel
Ano
Otočná šňůra
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.874 kg |
| EAN: | 8720389014352 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 168 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 138 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
