Philips 7000 series DST7030/20 napařovací žehlička tmavě modrá
Kód: AGDPHIZEL0424
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vertikální napařování
Ano
Délka šňůry
2 m
Materiál žehlicí plochy
Žehlicí plocha SteamGlide Plus
Systém zamezující odkapávání
Ano
Typ ovládání
Páčka
Barva
Modrá
Parní ráz
250 g/min
Vhodná pro vodu z vodovodního kohoutku
Ano
Automatické vypnutí po
8 min
Nastavitelný termostat
Ano
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Stálý výstup páry
50 g/min
Funkce parního rázu
Ano
Variabilní nastavení páry
Ano
Nepřetržitá pára
Ano
Model
Suché i parní žehlení
Kropení
Ano
Odvápňovací systém
Ano
Objem zásobníku vody
0,3 l
Režim úspory energie
Ano
Příkon
Příkon
2800 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Technické údaje
Nebezpečné zboží
Ne
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Indikátory
Viditelná hladina vody
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Při používání zařízení buďte opatrní, abyste se nepopálili.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.88 kg |
| EAN: | 8720389015632 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
