Philips 5000 series Series 5000 XC5141/01 Bezdrátový vysavač Aqua 3v1
Kód: AGDPHIODK0253
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Doba nabíjení
5 h
Napětí baterie
25,2 V
Vyjímatelná baterie
Ano
Doba chodu
60 min
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Vzhled
Hubice na čalounění
Ano
Tvar kartáče
Obdélníkový
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Barva
Šalvěj lékařská
Typ produktu
Tyčový vysavač
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,5 kg
Údaje o balení
Výška balení
733 mm
Hloubka balení
135 mm
Šířka balení
378 mm
Výkon
Množství prachu (vysavač)
0,5 l
Turbo
Ano
Zabudované LED osvětlení
Ano
Čisticí povrchy
Koberec
Mokré stírání
Ano
Objem zásobníku vody
0,45 l
Vysávání
Suché a mokré
Vestavěný displej
Ano
Hlučnost
84 dB
Počet filtrů
3
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový / filtrace
Vzduchový filtr
Cyklónový
Maximální průtok vzduchu
13,7 l/min
Obsah balení
Celkové množství recyklovaných materiálů použitých při výrobě
90%
Včetně náhradních kartáčů
Mini turbo kartáč
Štěrbinový nástavec
Ano
Ergonomie
Délka držadla
Rukojeť smyčky
Ovládání na rukojeti
Ano
Nastavitelný výkon
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.3 kg |
| EAN: | 8720389035715 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 730 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
