Philips 3000 series PSG3000/30 Parní generátor
Kód: AGDPHIZEL0455
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Doba vyhřátí
2 min
Vhodná pro vodu z vodovodního kohoutku
Ano
Barva
Bílá
Parní ráz
350 g/min
Příkon
2400 W
Stálý výstup páry
120 g/min
Materiál žehlicí plochy
Keramická žehlicí plocha
Objem zásobníku vody
1,4 l
Bezpečné pro všechny typy látek
Ano
Vertikální napařování
Ano
Nepřetržitá pára
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Maximální tlak páry
6 bar
Vnitřek kotle
Ano
Odvápňovací systém
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,7 kg
Hmotnost žehličky
1,03 kg
Výška
275 mm
Šířka
192 mm
Hloubka
355 mm
Údaje o balení
Šířka balení
230 mm
Hloubka balení
395 mm
Hmotnost včetně balení
3,6 kg
Výška balení
308 mm
Ergonomie
Délka hadice
1,6 m
Délka šňůry
1,6 m
Jednoduché skladování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.565 kg |
| EAN: | 8720389029493 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
