Philips 3000 series Fritéza Airfryer 6,2 l
Kód: AGDPHIFRY0057
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita
6,2 l
Teplota (min)
40 °C
Teplota (max)
200 °C
Funkce smažení
Ano
Nastavitelný termostat
Ano
Počet programů
16
Funkce uchování teploty
Ano
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Digitální časovač
Ano
Funkce pečení
Ano
Kapacita fritézy
1,2 kg
Technologie nízkotučného smažení
Rapid Air
Grilování
Ano
Dehydratační funkce
Ano
Přednastavené programy
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon
1700 W
Vzhled
Barva
Černá
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Vyjímatelná miska
Ano
Typ konstrukce
Samostarný
Umístění přístroje
Samostatné
Skleněný průzor
Ano
Úchyty
Ano
Délka šňůry
1 m
Počet fritovacích košů
1
Hmotnost a rozměry
Hloubka
436 mm
Hmotnost
5,6 kg
Šířka
324 mm
Výška
303 mm
Údaje o balení
Výška balení
366 mm
Šířka balení
386 mm
Hloubka balení
388 mm
Hmotnost včetně balení
7,2 kg
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Indikátory
Typ displeje
LED
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.28 kg |
| EAN: | 8720389034503 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
