Philips 2000 series PSG2000/80 Parní generátor
Kód: AGDPHIZEL0472
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vertikální napařování
Ano
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Barva
Šedá
Objem zásobníku vody
1,4 l
Materiál žehlicí plochy
Keramická žehlicí plocha
Vhodná pro vodu z vodovodního kohoutku
Ano
Příkon
2400 W
Doba vyhřátí
2 min
Stálý výstup páry
110 g/min
Automatické vypnutí
Ano
Maximální tlak páry
6 bar
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Parní ráz
300 g/min
Nepřetržitá pára
Ano
Bezpečné pro všechny typy látek
Ano
Funkce parního rázu
Ano
Odvápňovací systém
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,3 kg
Šířka
120 mm
Hloubka
315 mm
Výška
285 mm
Hmotnost žehličky
1,03 kg
Údaje o balení
Šířka balení
230 mm
Výška balení
308 mm
Hmotnost včetně balení
3 kg
Hloubka balení
395 mm
Ergonomie
Jednoduché skladování
Ano
Délka šňůry
1,6 m
Délka hadice
1,4 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 8720389029455 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
