Philips 2000 series PSG2000/20 Parní generátor
Kód: AGDPHIZEL0460
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Navrženo pro cestování
Ne
Vertikální napařování
Ano
Doba vyhřátí
2 min
Vhodná pro vodu z vodovodního kohoutku
Ano
Barva
Bílá
Příkon
2400 W
Materiál žehlicí plochy
Keramická žehlicí plocha
Automatické vypnutí
Ano
Maximální tlak páry
6 bar
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Stálý výstup páry
110 g/min
Parní ráz
300 g/min
Objem zásobníku vody
1,4 l
Bezpečné pro všechny typy látek
Ano
Funkce parního rázu
Ano
Nepřetržitá pára
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Odvápňovací systém
Ano
Kropení
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,3 kg
Hmotnost žehličky
1,03 kg
Šířka
120 mm
Výška
285 mm
Hloubka
315 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
3 kg
Hloubka balení
395 mm
Šířka balení
230 mm
Výška balení
308 mm
Ergonomie
Délka šňůry
1,6 m
Jednoduché skladování
Ano
Délka hadice
1,4 m
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte přístroj před kontaktem s vodou, aby nedošlo k úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.09 kg |
| EAN: | 8720389029424 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 367 mm |
| Délka balení: | 207 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
