Philips 2000 series NA221/00 Fritéza Airfryer , objem 4,2 l (stříbrná)
Kód: AGDPHIFRY0058
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Nastavitelný termostat
Ano
Teplota (max)
200 °C
Funkce smažení
Ano
Kapacita fritézy
0,5 kg
Doba časovače
60 min
Funkce pečení
Ano
Digitální časovač
Ano
Teplota (min)
60 °C
Počet programů
9
Horkuodolný
Ano
Funkce uchování teploty
Ano
Dehydratační funkce
Ano
Kapacita
4,2 l
Technologie nízkotučného smažení
Rapid Air
Grilování
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
1500 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Automatické vypnutí
Ano
Vzhled
Barva
Černá
Jednoduché čištění
Ano
Chlazený úchyt
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Odizolovaný plášť
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Délka šňůry
0,8 m
Vyjímatelná miska
Ano
Materiál
Plast, Kov
Nepřilnavý povrch
Ano
Typ konstrukce
Samostarný
Umístění přístroje
Samostatné
Skleněný průzor
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,51 kg
Šířka
273 mm
Výška
29,3 mm
Hloubka
368 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
33 mm
Výška balení
328 mm
Šířka balení
33 mm
Hmotnost včetně balení
4,52 kg
Technické údaje
Nebezpečné zboží
Ne
Další charakteristiky
Neobsahuje
Bisfenol A
Záruční doba
2 rok/roky
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Indikace teplotní připravenosti
Ano
LED kontrolka napájení
Ne
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.51 kg |
| EAN: | 8720389034770 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 335 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
