Philips 1000 series STE1040/20 profesionální žehlička 1800 W 1,8 l Zelená
Kód: AGDPHIZEL0466
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Navrženo pro cestování
Ne
Bezpečné pro všechny typy látek
Ano
Barva
Zelená
Funkce parního rázu
Ne
Automatické vypnutí
Ne
Kropení
Ne
Příkon
1800 W
Žhavicí doba
45 s
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Počet teplotních nastavení
3
Stálý výstup páry
36 g/min
Možné nastavení výšky
Ano
Míra odstraňování bakterií
99,9%
Počet nastavení
3
Objem zásobníku vody
1,8 l
Typ regulace páry/teploty
Manuální
Příkon
Příkon
1800 W
Vstupní střídavé napětí
220–240
Údaje o balení
Hloubka balení
347 mm
Výška balení
427 mm
Šířka balení
350 mm
Obsah balení
Žehlicí prkno
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.9 kg |
| EAN: | 8720389038983 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 351 mm |
| Šířka balení: | 352 mm |
| Délka balení: | 433 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
