PATRIOT Viper Steel Series DDR4 2x16GB 3600MHz CL18
Kód: PAMPATDR40109
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Komponent pro
PC/server
Vnitřní paměť
32 GB
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
Typ vnitřní paměti
DDR4
Frekvence paměti
3600 MHz
Napětí paměti
1.35 V
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Certifikace RoHS
Ano
ECC
Ne
Formát paměti
288-pin DIMM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 814914027349 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 183 mm |
| Délka balení: | 23 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
