Patriot Viper Steel 16GB (2x 8GB) 3200MHZ DDR4 RGB
Kód: PAMPATDR40175
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 8 GB
Frekvence paměti
3200 MHz
CAS latence
16
Vnitřní paměť
16 GB
Hmotnost a rozměry
Šířka
135 mm
Hmotnost
96 g
Výška
44 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 814914029831 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Formát paměti: | Unbuffered DIMM |
| Komponent pro: | PC/server |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
