Patriot Rage Prime 600 MB/S 1TB USB 3.2 8K IOPS
Kód: PAMPATFLD0139
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Výška
53 mm
Hmotnost
8,2 g
Šířka
21 mm
Hloubka
10 mm
Další charakteristiky
Napájení z USB
Ano
Výkon
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Rychlost čtení
600 MB/s
Kapacita
1 TB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 814914028582 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 133 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
| Certifikace: | CE / FCC / RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
