Patriot Premium Black DDR4 32 GB 3200 MHz chladič
Kód: PAMPATDR40205
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vnitřní paměť
32 GB
CAS latence
22
Frekvence paměti
3200 MHz
Barva
Černá
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Hmotnost a rozměry
Šířka
6 mm
Hmotnost
34 g
Výška
37 mm
Hloubka
133 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před extrémními teplotami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4711378429862 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 60 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
