Patriot Premium Black DDR4 16 GB 3200 MHz CL22 Rad
Kód: PAMPATDR40206
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Napětí paměti
1.2 V
CAS latence
22
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Komponent pro
PC/server
Vnitřní paměť
16 GB
Frekvence paměti
3200 MHz
Typ vnitřní paměti
DDR4
Formát paměti
288-pin DIMM
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Hmotnost a rozměry
Šířka
133 mm
Výška
37 mm
Hloubka
60 mm
Hmotnost
34 g
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
46 g
Hloubka balení
12 mm
Výška balení
170 mm
Šířka balení
61 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711378429848 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 60 mm |
| Šířka balení: | 165 mm |
| Délka balení: | 28 mm |
| Certifikace: | RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
