Patriot Memory VX Series 1 TB MicroSDXC UHS-I Třída 10 (PSF1TBVX31MCX)
Kód: PAMPATSDG0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Příkon
Napětí paměti
2.7
Hmotnost a rozměry
Hloubka
15 mm
Šířka
11 mm
Výška
1 mm
Další charakteristiky
Certifikáty shody
RoHS
Paměť
UHS Speed Class (rychlostní třída)
Class 3 (U3)
Video Speed Class
V30
Třída Flash paměťové karty
Třída 10
Rychlost zápisu
80 MB/s
Kapacita
1 TB
Typ vnitřní paměti
UHS-I
Typ flash karty
MicroSDXC
Rychlost čtení
90 MB/s
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 85 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 4711378425802 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 132 mm |
| Šířka balení: | 101 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
