Patriot Memory Viper Venom PVVR564G600C30K paměťový modul 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6000 MHz
Kód: PAMPATDR50046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vnitřní paměti
DDR5
Formát paměti
288-pin DIMM
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Frekvence paměti
6000 MHz
Barva podsvětlení
Vícebarevný
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
CAS latence
30
ECC na desce
Ano
Komponent pro
PC/server
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ chlazení
Chladič
Vnitřní paměť
64 GB
Podsvícení
Ano
Napětí paměti
1.35 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
137 mm
Hmotnost včetně balení
104 g
Hloubka
7 mm
Hmotnost
52 g
Výška
43 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.157 kg |
| EAN: | 4711378428223 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
