Patriot Memory Viper Venom PVVR532G600C36K paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz ECC
Kód: PAMPATDR50011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Napětí paměti
1.1
Typ vnitřní paměti
DDR5
Frekvence paměti
6000 MHz
Podsvícení
Ano
ECC na desce
Ano
Barva
Bílá
Barva podsvětlení
Červené/zelené/modré
Vnitřní paměť
32 GB
CAS latence
36
Komponent pro
PC/server
ECC
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
137 mm
Hloubka
0,7 mm
Hmotnost
52 g
Výška
43 mm
Údaje o balení
Výška balení
158,7 mm
Hloubka balení
20,3 mm
Hmotnost včetně balení
169 g
Typ balení
Krabice
Šířka balení
179,9 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 814914029589 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 158 mm |
| Šířka balení: | 182 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
| Certifikace: | CE/FCC/RoHS/BSMI/UKCA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
