Patriot Memory Viper Venom PVV532G700C32K paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 7000 MHz
Kód: PAMPATDR50016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Vnitřní paměť
32 GB
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Napětí paměti
1.45 V
Typ vnitřní paměti
DDR5
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ chlazení
Chladič
CAS latence
32
Frekvence paměti
7000 MHz
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Komponent pro
PC
ECC na desce
Ano
Formát paměti
288-pin DIMM
Hmotnost a rozměry
Šířka
137 mm
Hmotnost
52 g
Výška
43 mm
Hloubka
7 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
20,3 mm
Šířka balení
179,9 mm
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
169 g
Výška balení
158,7 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 4711378423655 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
| Certifikace: | CE/FCC/RoHS/BSMI/UKCA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
