Patriot Memory Viper Venom PVV516G60C30 paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 6000 MHz ECC
Kód: PAMPATDR50067
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Napětí paměti
1.35 V
Komponent pro
PC/server
Vnitřní paměť
16 GB
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Frekvence paměti
6000 MHz
CAS latence
30
ECC
Ano
Typ vnitřní paměti
DDR5
Typ chlazení
Chladič
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
ECC na desce
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
43 mm
Šířka
137 mm
Hloubka
7 mm
Hmotnost
52 g
Údaje o balení
Šířka balení
70 mm
Hmotnost včetně balení
73 g
Hloubka balení
13,7 mm
Výška balení
148 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 4711378429183 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 15 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
| Certifikace: | CE/FCC/RoHS/BSMI/UKCA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
