Patriot Memory Viper Steel PVS48G320C6 paměťový modul 8 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATDR40104
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podsvícení
Ne
Certifikace RoHS
Ano
Napětí paměti
1.35 V
Olověná povrchová úprava
Zlato
Typ vnitřní paměti
DDR4
CAS latence
16
Komponent pro
PC/server
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 8 GB
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Vnitřní paměť
8 GB
Typ chlazení
Chladič
Frekvence paměti
3200 MHz
Podpora paměťových kanálů
1 kanál
Formát paměti
288-pin DIMM
ECC
Ne
Hmotnost a rozměry
Výška
44,4 mm
Hloubka
7 mm
Hmotnost
48 g
Šířka
135,7 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
118 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.067 kg |
| EAN: | 814914025505 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
