Patriot Memory Viper Steel PVS464G300C6K paměťový modul 64 GB DDR4 3600 Mhz
Kód: PAMPATDR40106
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
ECC
Ne
Komponent pro
PC/server
Frekvence paměti
3600 MHz
Typ vnitřní paměti
DDR4
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
CAS latence
18
Certifikace RoHS
Ano
Formát paměti
288-pin DIMM
Napětí paměti
1.35 V
Vnitřní paměť
64 GB
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Hmotnost a rozměry
Šířka
135,7 mm
Výška
44,4 mm
Hloubka
7 mm
Hmotnost
96 g
Údaje o balení
Šířka balení
179,9 mm
Hloubka balení
20,3 mm
Výška balení
158,7 mm
Hmotnost včetně balení
162 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 814914026946 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
