Patriot Memory Viper Steel PVS464G300C6K paměťový modul 64 GB DDR4 3200 Mhz
Kód: PAMPATDR40105
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Frekvence paměti
3200 MHz
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
CAS latence
16
Komponent pro
PC/server
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
Napětí paměti
1.35 V
Certifikace RoHS
Ano
Typ vnitřní paměti
DDR4
Vnitřní paměť
64 GB
Formát paměti
288-pin DIMM
ECC
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
96 g
Hloubka
7 mm
Šířka
135,7 mm
Výška
44,4 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
20,3 mm
Hmotnost včetně balení
162 g
Výška balení
158,7 mm
Šířka balení
179,9 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.144 kg |
| EAN: | 814914026939 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 182 mm |
| Délka balení: | 21 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
