Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C8S paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATSOO0056
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
ECC
Ne
Napětí paměti
1.2 V
Formát paměti
260-pin SO-DIMM
Vnitřní paměť
32 GB
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
CAS latence
18
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Frekvence paměti
3200 MHz
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
Typ vnitřní paměti
DDR4
Komponent pro
Laptop
Hmotnost a rozměry
Výška
30 mm
Hmotnost
9,5 g
Šířka
69 mm
Hloubka
3 mm
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Hloubka balení
6 mm
Hmotnost včetně balení
18,5 g
Výška balení
131 mm
Šířka balení
100 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky.
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.021 kg |
| EAN: | 814914029664 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 133 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
