Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6K paměťový modul 32 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATDR40082
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vnitřní paměti
DDR4
Komponent pro
PC/server
Vnitřní paměť
32 GB
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Frekvence paměti
3200 MHz
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Formát paměti
288-pin DIMM
CAS latence
16
Certifikace RoHS
Ano
ECC
Ne
Napětí paměti
1.35 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
142 mm
Výška
46 mm
Hmotnost
96 g
Šířka
135 mm
Údaje o balení
Výška balení
180 mm
Šířka balení
157 mm
Hloubka balení
239 mm
Hmotnost včetně balení
162 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.145 kg |
| EAN: | 814914025567 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 159 mm |
| Šířka balení: | 182 mm |
| Délka balení: | 26 mm |
| Typ balení: | Maloobchodní balení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
