Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATDR40184
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
2.0
ECC
Ne
Typ vnitřní paměti
DDR4
Formát paměti
288-pin DIMM
Napětí paměti
1.35 V
CAS latence
18
Frekvence paměti
3200 MHz
Komponent pro
PC/server
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Vnitřní paměť
32 GB
Hmotnost a rozměry
Hloubka
7 mm
Šířka
135,7 mm
Hmotnost
48 g
Výška
44,4 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
20,3 mm
Výška balení
158,7 mm
Šířka balení
179,9 mm
Hmotnost včetně balení
118 g
Další charakteristiky
Kód harmonizovaného systému
84733020
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.068 kg |
| EAN: | 814914026908 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 17 mm |
| Šířka balení: | 70 mm |
| Délka balení: | 153 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
