Patriot Memory Viper Steel PVS416G360C7K paměťový modul 16 GB DDR4 3600 MHz
Kód: PAMPATDR40091
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 8 GB
Vnitřní paměť
16 GB
Certifikace RoHS
Ano
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Napětí paměti
1.35 V
Frekvence paměti
3600 MHz
ECC
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
135,7 mm
Hmotnost
96 g
Výška
44,4 mm
Hloubka
7 mm
Údaje o balení
Šířka balení
179,9 mm
Výška balení
158,7 mm
Hmotnost včetně balení
162 g
Hloubka balení
20,3 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.145 kg |
| EAN: | 814914025536 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 182 mm |
| Délka balení: | 22 mm |
| Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP): | 2,0 |
| Typ balení: | Maloobchodní balení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
