Patriot Memory Viper Steel PVS416G320C6 paměťový modul 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATDR40102
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Certifikace RoHS
Ano
ECC
Ne
Podsvícení
Ne
Typ vnitřní paměti
DDR4
Vnitřní paměť
16 GB
Napětí paměti
1.35 V
Komponent pro
PC/server
Frekvence paměti
3200 MHz
Olověná povrchová úprava
Zlato
Formát paměti
288-pin DIMM
Typ chlazení
Chladič
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
CAS latence
16
Hmotnost a rozměry
Výška
44,4 mm
Hloubka
7 mm
Hmotnost
48 g
Šířka
135,7 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
118 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 814914025512 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 71 mm |
| Šířka balení: | 155 mm |
| Délka balení: | 17 mm |
| Typ balení: | Maloobchodní balení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
