Patriot Memory Transporter Lite 1 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL1TBPECB) Černá
Kód: DIAPATZEW0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Podporované operační systémy Windows
Ano
Podporované operační systémy Mac
Ano
Základní materiál
Hliník
Hmotnost a rozměry
Výška
9 mm
Hmotnost
39,6 g
Šířka
32,5 mm
Hloubka
107 mm
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ne
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
USB konektor
USB typu C
Obsah balení
Dodávané kabely
USB typ C na USB typ C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu.
Disk SSD
Rychlost zápisu
1000 MB/s
Kapacita disku SSD
1 TB
Rychlost čtení
1000 MB/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711378421996 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 117 mm |
| Šířka balení: | 166 mm |
| Délka balení: | 32 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
