Patriot Memory Signature PSD532G56002 paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR5 5600 MHz
Kód: PAMPATDR50034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
PC
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Napětí paměti
1.1
Vnitřní paměť
32 GB
Frekvence paměti
5600 MHz
CAS latence
46
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Typ vnitřní paměti
DDR5
ECC
Ne
ECC na desce
Ano
Formát paměti
288-pin DIMM
Hmotnost a rozměry
Šířka
133 mm
Výška
32 mm
Hmotnost
17 g
Hloubka
2 mm
Údaje o balení
Šířka balení
61 mm
Typ balení
Blistr
Výška balení
170 mm
Hmotnost včetně balení
29 g
Hloubka balení
12 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.028 kg |
| EAN: | 4711378425017 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 63 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
