Patriot Memory Signature PSD516G560081S paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MHz
Kód: PAMPATSOO0063
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
ECC na desce
Ano
Vnitřní paměť
16 GB
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Formát paměti
262-pin SO-DIMM
ECC
Ne
Napětí paměti
1.1
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Komponent pro
Laptop
Frekvence paměti
5600 MHz
Typ vnitřní paměti
DDR5
CAS latence
46
Hmotnost a rozměry
Hloubka
3 mm
Výška
30 mm
Šířka
69 mm
Hmotnost
9,5 g
Údaje o balení
Šířka balení
53 mm
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
18,5 g
Hloubka balení
16 mm
Výška balení
168 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky.
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 4711378422238 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 60 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
