Patriot Memory Signature Line PSD58G560082 paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR5 5600 MT/s 288-pin UDIMM
Kód: PAMPATDR50051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
PC/server
Formát paměti
288-pin UDIMM
Typ vnitřní paměti
DDR5
Vnitřní paměť
8 GB
ECC na desce
Ano
Napětí paměti
1.1
Přenosová rychlost dat paměti
5600 MT/s
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 8 GB
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
17 g
Hloubka
2 mm
Výška
32 mm
Šířka
133 mm
Údaje o balení
Šířka balení
61 mm
Hloubka balení
12 mm
Hmotnost včetně balení
29 g
Výška balení
170 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711378427950 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 171 mm |
| Šířka balení: | 59 mm |
| Délka balení: | 18 mm |
| Certifikace: | RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
