Patriot Memory Signature Line Core PSC532G5602HS paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR5 5600 MHz
Kód: PAMPATSOO0081
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podsvícení RGB
Ne
Komponent pro
PC/server
ECC
Ne
Chladič
Ano
CAS latence
46
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Napětí paměti
1.1 V
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Vnitřní paměť
32 GB
Formát paměti
262-pin SO-DIMM
Typ vnitřní paměti
DDR5
Frekvence paměti
5600 MHz
Hmotnost a rozměry
Výška
30 mm
Hloubka
3 mm
Šířka
69 mm
Hmotnost
9,5 g
Údaje o balení
Hloubka balení
16 mm
Výška balení
168 mm
Šířka balení
53 mm
Hmotnost včetně balení
18,5 g
Typ balení
Blistr
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 4711378430448 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 63 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 16 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
