Patriot Memory P300 M.2 2000 GB PCI Express 3.0 NVMe
Kód: DIAPATSSD0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
2 TB
Podporované operační systémy Windows
Windows 7
Sekvenční rychlost čtení (ATTO )
2100 MB/s
Sekvenční rychlost čtení (CDM)
2100 MB/s
Ochrana dat typu End-to-End
Ano
Rozhraní
PCI Express 3.0
Náhodné čtení (4 KB)
290000 IOPS
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Rychlost zápisu
1650 MB/s
NVMe
Ano
ECC
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
260000 IOPS
Verze NVMe
1.3
Formát SSD
M.2
TBW klasifikace (zapsaných terabytů)
320
Sekvenční rychlost zápisu (CDM)
1650 MB/s
Rychlost čtení
2100 MB/s
Sekvenční rychlost zápisu (ATTO)
1650 MB/s
Komponent pro
PC/Laptop
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
0,38 W
Hmotnost a rozměry
Výška
22 mm
Šířka
80 mm
Hloubka
3,8 mm
Hmotnost
9 g
Údaje o balení
Hloubka balení
6,6 mm
Šířka balení
130,8 mm
Výška balení
99,6 mm
Hmotnost včetně balení
20 g
Typ balení
Závěsný obal
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Maximální provozní teplota
70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 814914027318 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 135 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
