Patriot Memory P220 512GB 2.5" Serial ATA III
Kód: DIAPATSSD0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Windows
Windows 7
Podpora technologie SMART
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
50000 IOPS
Podpora TRIM
Ano
Formát SSD
2.5"
Sekvenční rychlost čtení (CDM)
550 MB/s
Komponent pro
PC/Laptop
Náhodné čtení (4 KB)
40000 IOPS
Rozhraní
Serial ATA III
Kapacita disku SSD
512 GB
Sekvenční rychlost zápisu (CDM)
500 MB/s
Hmotnost a rozměry
Výška
7 mm
Šířka
69,9 mm
Hmotnost
46 g
Hloubka
100 mm
Údaje o balení
Výška balení
178 mm
Hmotnost včetně balení
50 g
Hloubka balení
80 mm
Šířka balení
133 mm
Typ balení
Závěsný obal
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Logistická data
Výška balení
195 mm
Množství na kartonové balení
120 kusů
Délka vnějšího kartonu
394 mm
Šířka balení
324 mm
Čistá hmotnost velkoobchodního balení
6 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4711378422351 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 134 mm |
| Šířka balení: | 177 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
