Patriot Memory P220 2TB 2.5" Serial ATA III
Kód: DIAPATSSD0059
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
2 TB
Náhodné čtení (4 KB)
50000 IOPS
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Formát SSD
2.5"
Komponent pro
PC/Laptop
Podpora technologie SMART
Ano
Sekvenční rychlost čtení (CDM)
550 MB/s
Rozhraní
Serial ATA III
Podpora TRIM
Ano
Sekvenční rychlost zápisu (CDM)
500 MB/s
Náhodný zápis (4 KB)
50000 IOPS
Hmotnost a rozměry
Hloubka
100 mm
Šířka
69,9 mm
Hmotnost
46 g
Výška
7 mm
Údaje o balení
Typ balení
Závěsný obal
Hmotnost včetně balení
50 g
Hloubka balení
80 mm
Šířka balení
133 mm
Výška balení
178 mm
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Logistická data
Čistá hmotnost velkoobchodního balení
6 kg
Šířka balení
324 mm
Délka vnějšího kartonu
394 mm
Množství na kartonové balení
120 kusů
Výška balení
195 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 4711378424324 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
