Patriot Memory P220 1TB 2.5" 1000 GB Serial ATA III
Kód: DIAPATSSD0058
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Náhodný zápis (4 KB)
50000 IOPS
Podpora technologie SMART
Ano
Podporované operační systémy Windows
Windows 7
Sekvenční rychlost zápisu (CDM)
500 MB/s
Komponent pro
PC/Laptop
Náhodné čtení (4 KB)
50000 IOPS
Formát SSD
2.5"
Podpora TRIM
Ano
Kapacita disku SSD
1 TB
Sekvenční rychlost čtení (CDM)
550 MB/s
Rozhraní
Serial ATA III
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
46 g
Hloubka
100 mm
Šířka
69,9 mm
Výška
7 mm
Údaje o balení
Typ balení
Závěsný obal
Hloubka balení
80 mm
Výška balení
178 mm
Šířka balení
133 mm
Hmotnost včetně balení
50 g
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
Federální komunikační komise (FCC)
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Logistická data
Čistá hmotnost velkoobchodního balení
6 kg
Šířka balení
324 mm
Výška balení
195 mm
Délka vnějšího kartonu
394 mm
Množství na kartonové balení
120 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4711378422368 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 133 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
