Patriot Memory P210 2.5" 1000 GB Serial ATA III
Kód: DIAPATSSD0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Windows
Windows 7 Ultimate
Rychlost zápisu
400 MB/s
NVMe
Ne
Rozhraní
Serial ATA III
Kapacita disku SSD
1 TB
Rychlost čtení
500 MB/s
Formát SSD
2.5"
Komponent pro
PC/Laptop
Certifikace RoHS
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
100 mm
Šířka
69,6 mm
Výška
7 mm
Hmotnost
46 g
Údaje o balení
Typ balení
Závěsný obal
Výška balení
178 mm
Hmotnost včetně balení
50 g
Hloubka balení
8 mm
Šířka balení
133 mm
Logistická data
Čistá hmotnost velkoobchodního balení
6 kg
Délka vnějšího kartonu
342 mm
Šířka balení
394 mm
Výška balení
195 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 814914026823 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
| Certifikace: | CE/FCC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
