Patriot Memory EP A2 Flash paměť 512 GB MicroSDXC V30 U3 třídy 10 (PEF512GEP32MCX)
Kód: PAMPATSDG0051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Červená
Přepínač ochrany proti zápisu
Ano
Příkon
Napětí paměti
3.6 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
0,3 g
Výška
11 mm
Hloubka
1 mm
Šířka
15 mm
Údaje o balení
Výška balení
132 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Hloubka balení
6 mm
Šířka balení
100 mm
Paměť
Kapacita
512 GB
Rychlost zápisu
80 MB/s
Rychlost čtení
90 MB/s
Video Speed Class
V30
UHS Speed Class (rychlostní třída)
Class 3 (U3)
Typ flash karty
MicroSDXC
Třída Flash paměťové karty
Třída 10
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 85 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.009 kg |
| EAN: | 4711378428056 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 133 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
