PATRIOT DDR5 2x16GB 5600MHz SIGNATURE PREMIUM KIT
Kód: PAMPATDR50021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vnitřní paměti
DDR5
ECC
Ne
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
ECC na desce
Ano
Frekvence paměti
5600 MHz
Komponent pro
PC
Formát paměti
288-pin DIMM
Napětí paměti
1.1
CAS latence
40
Vnitřní paměť
32 GB
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Hmotnost a rozměry
Hloubka
6 mm
Šířka
133 mm
Výška
37 mm
Hmotnost
34 g
Údaje o balení
Šířka balení
61 mm
Výška balení
170 mm
Hmotnost včetně balení
46 g
Hloubka balení
12 mm
Typ balení
Blistr
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 85 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.088 kg |
| EAN: | 4711378422214 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
| Certifikace: | RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
