Parní generátor Black+Decker BXSS2800E
Kód: AGDBDEZEL0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Systém zamezující odkapávání
Ano
Funkce parního rázu
Ano
Přihrádka na kabel
Ano
Hose length
1,65 m
Materiál
Technopolymer
Zvukový signál
Ano
Automatické odstraňování vodního kamene
Ano
Barva
Černá
Funkce vertikálního a horizontálního napařování
Ano
Automatické vypnutí po
10 min
Nastavitelná teplota
Ano
Ergonomický design
Ano
Materiál rukojeti
Plastové
Délka šňůry
2,1 m
Stálý výstup páry
130 g/min
Zajištění pro přenášení
Ano
Odnímatelná nádrž na vodu
Ano
Objem zásobníku vody
1,5 l
Automatické vypnutí
Ano
Maximální tlak páry
8 bar
ECO mód
Ano
Materiál žehlicí plochy
Ceriliová žehlicí plocha
Parní ráz
400 g/min
Příkon
Příkon
2800 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,29 kg
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Počet kusů v balení
1 kusů
Obsah balení
Uživatelská příručka
Ano
Ergonomie
Jednoduché používání
Ano
Ergonomický design
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte žehličku zapnutou bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.295 kg |
| EAN: | 8432406180321 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
| Model: | Parní generátor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
