Parní čistič KARCHER SC 4 EasyFix Plus - 1.512-640.0
Kód: AGDKARMPA0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
2000 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Maximální délka trubky
100 cm
Kapacita
0,8 l
Délka šňůry
4 m
Kapacita bojleru
500 ml
Minimální délka trubky
50 cm
Model
Válcovitý parní čistič
Délka hadice
2,2 m
Hmotnost a rozměry
Výška
273 mm
Šířka
251 mm
Hmotnost
4,1 kg
Hmotnost včetně balení
5,8 kg
Hloubka
380 mm
Výkon
Nastavitelná pára
Ano
Čisticí povrchy
Sklo, Tvrdá podlaha
Bezpečnostní ventil
Ano
Čas připravenosti
4 min
Tlak páry
3,5 bar
Obsah balení
Hadřík na čištění z mikrovlákna
Ano
Nástavec na koberec
Ano
Polohovací trysky
Ano
Čisticí hadřík
Ano
Podlahový nástavec
Ano
Typ přiloženého kartáče
Kulatý čisticí kartáček
Odvápňovač
Ano
Typ trysky v ceně
Ruční hubice
Ergonomie
Odstraňování vodního kamene a čištění
Ano
Doplnění kdykoli
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Dětský zámek
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.81 kg |
| EAN: | 4066529063038 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 485 mm |
| Délka balení: | 295 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
