Parní čistič KARCHER SC 4 Deluxe - 1.513-460.0
Kód: AGDKARMPA0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon
2200 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Kapacita
1,3 l
Minimální délka trubky
50 cm
Kapacita bojleru
500 ml
Maximální délka trubky
100 cm
Model
Válcovitý parní čistič
Délka hadice
2,2 m
Délka šňůry
5 m
Hmotnost a rozměry
Hloubka
400 mm
Výška
300 mm
Šířka
265 mm
Hmotnost
5,6 kg
Hmotnost včetně balení
9 kg
Výkon
Nastavitelná pára
Ano
Bezpečnostní ventil
Ano
Čisticí povrchy
Fugy
Tlak páry
4 bar
Čas připravenosti
3 min
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Typ přiloženého kartáče
Kulatý čisticí kartáček
Typ trysky v ceně
Ruční hubice
Podlahový nástavec
Ano
Čisticí hadřík
Ano
Ergonomie
Odstraňování vodního kamene a čištění
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Dětský zámek
Ano
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Doplnění kdykoli
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 4054278989457 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 327 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 383 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
