Parní čistič KARCHER SC 2 EasyFix Plus - 1.512-614.0
Kód: AGDKARMPA0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1500 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Model
Válcovitý parní čistič
Kapacita
1 l
Ergonomický design
Ano
Barva
Bílá
Délka šňůry
4 m
Počet nádrží na vodu
1
Hose length
2,2 m
Hmotnost a rozměry
Šířka
254 mm
Výška
260 mm
Hmotnost
2,9 kg
Hmotnost včetně balení
4,6 kg
Hloubka
380 mm
Výkon
Jednoduché používání
Ano
Bezpečnostní ventil
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Bezpečné pro použití
Ano
Nastavitelná pára
Ano
Čisticí povrchy
Sklo, Tvrdá podlaha
Tlak páry
3,2 bar
Doba nahřívání
6,5 min
Odstraňuje bakterie a viry
Ano
Míra odstraňování bakterií
99,99%
Počet kroků nastavení
2
Obsah balení
Obsah balení
Víceúčelový hadr na podlahu EasyFix x 2
Ergonomie
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Dětský zámek
Ano
Doplnění kdykoli
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení skladujte na suchém místě, mimo dosah vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 4066529082435 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 257 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
