Paměťový modul Goodram GR2666D464L19/16G 16 GB DDR4 2666 Mhz
Kód: PAMGORDR40188
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Frekvence paměti
2666 MHz
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Napětí paměti
1.2 V
Vnitřní paměť
16 GB
CAS latence
19
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
ECC
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5908267940488 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 50 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Komponent pro: | PC/server |
| Formát paměti: | 288-pin DIMM |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
