Paměti Patriot DDR5 16 GB Signature 4800MHZ CL40
Kód: PAMPATDR50002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
PC/server
Frekvence paměti
4800 MHz
CAS latence
40
Vnitřní paměť
16 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Barva
Černá
Formát paměti
288-pin UDIMM
Hmotnost a rozměry
Výška
32 mm
Šířka
133 mm
Hmotnost
17 g
Délka
0,2 cm
Údaje o balení
Délka balení
1,2 cm
Výška balení
170 mm
Šířka balení
61 mm
Hmotnost obalu
29 g
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 814914029114 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 13 mm |
| Šířka balení: | 171 mm |
| Délka balení: | 63 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
