Paměť Patriot Viper Steel DDR4 2x16GB 3200 MHZ RGB
Kód: PAMPATDR40172
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Hmotnost
96 g
Šířka
135 mm
Frekvence paměti
3200 MHz
Výška
44 mm
Vnitřní paměť
32 GB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 814914029862 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 162 mm |
| Šířka balení: | 183 mm |
| Délka balení: | 21 mm |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Formát paměti: | Unbuffered DIMM |
| Komponent pro: | PC/server |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
