PAKA ZWIERZAKA Rabbit with forest fruits S - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPPZWKAS0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Bez sóji
Ano
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Kategorie produktu
Suché krmivo
Psí plemeno
Všechna plemena malých psů
Bezlepkový
Ano
Další funkce
Budování svalů
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Hmotnost
9 kg
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Malé plemeno 5 - 10 kg
Hlavní příchuť
Králík
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
4%
Obsah tuku
16%
Obsažená vlhkost
9%
Hrubý popel
11%
Bílkoviny
29%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.2 kg |
| EAN: | 5904806564894 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
