PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPPZWKAS0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Velikost plemene
Malé plemeno 5 - 10 kg
Hlavní příchuť
Králík
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Bezlepkový
Ano
Stáří zvířete
Junior
Psí plemeno
Všechna plemena středně velkých psů
Specifické potřeby zvířete
Období růstu
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hmotnost
9 kg
Typ balení
Taška
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bez umělých barviv
Ano
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
4%
Hrubý popel
11%
Obsah tuku
14%
Bílkoviny
28%
Obsažená vlhkost
9%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.2 kg |
| EAN: | 5904806564955 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
