Otočné křeslo Junior 5.0 Pink
Kód: FOEMREBIU0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Otočná kolečka
Ano
Typ sedadla
Měkké sedadlo
Typ opěrky zad
Síťové opěradlo zad
Barva sedadla
Růžová
Opěrka pro ruce
Ano
Dodatečné informace
Pneumatický teleskop (nastavení směrem dolů a nahoru)
Opěrka hlavy
Ne
Barva opěrky zad
Růžová
Materiál sedadla
Pěna
Typ produktu
Otočné křeslo
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Výška (max.)
95 cm
Výška sedadla (min)
42 cm
Šířka sedadla
45 cm
Výška sedadla (max)
52 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyvarujte se přílišného houpání židle, protože to může vést k pádu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.2 kg |
| EAN: | 5903796014129 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 302 mm |
| Šířka balení: | 545 mm |
| Délka balení: | 540 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
