Otočné křeslo Junior 5.0 Grey
Kód: FOEMREBIU0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva sedadla
Šedá
Opěrka pro ruce
Ano
Typ opěrky zad
Síťové opěradlo zad
Typ sedadla
Měkké sedadlo
Opěrka hlavy
Ne
Materiál sedadla
Pěna
Otočná kolečka
Ano
Dodatečné informace
Pneumatický teleskop (nastavení směrem dolů a nahoru)
Typ produktu
Otočné křeslo
Barva opěrky zad
Šedá
Hmotnost a rozměry
Výška sedadla (max)
54 cm
Výška sedadla (min)
42 cm
Výška
850 mm
Výška (max.)
95 cm
Šířka sedadla
45 cm
Šířka
600 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před použitím židle se ujistěte, že jsou všechny díly bezpečně smontovány.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.2 kg |
| EAN: | 5903796014112 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 310 mm |
| Šířka balení: | 550 mm |
| Délka balení: | 550 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
